Tomer group (5).JPG
IMG_8710.JPG
tomer (18).JPG
Tomer group (15).jpg
IMG_2095.JPG
Tomer group (20).JPG
Tomer group (10).JPG
Tomer group (5).JPG

התחלה


תומר שלוש מדריך סיורים בתל אביב

SCROLL DOWN

התחלה


תומר שלוש מדריך סיורים בתל אביב

 

הזמנת סיור אונליין

במהלך החודשים יוני-ספטמבר 2019, הזמנת סיור אונליין ב-10% הנחה

 
ביום שבת סיירנו אחר הצהריים עם תומר שלוש בשכונה שהיא גם מוצא משפחתו. תומר לא רק מכיר את ההיסטוריה והפרטים והסיפורים באופן מדויק, אלא אף ריתק את הנוער והילדים (16,12,9) והחזיק אותם קשובים למשך שעה, בלי לשכוח קצת גלידה. תומר, תודה נהנו מאוד. משפחת שניידר
— טל שניידר
פגשנו את תומר בנווה צדק והלכנו בעקבותיו במשך שעה וחצי. תומר מכיר כל מבנה, כל אבן ועמוד תחנת רכבת. הוא שוזר את הטיול בסיפורים מרתקים עם אנקדוטות קסומות לצד תמונות מפעם. תודה תומר היה לנו לעונג להכיר את משפחתך הענפה והמפוארת, כבר מתכננים את הטיול הבא איתך.
— הילה וג'ף, מלכיה
אתמול, חוויתי עם חבריי, חוויה מעניינת ומרתקת עם מדריך סבלני ורגיש לצרכיי ולצרכי חברי החרשים וכבדי השמיעה. תומר הגיע מוכן עם לוח מחיק וטוש, להנגשת סיפוריו עבורנו. דיבורו ברור, וחזר שוב ברגישות ובסבלנות בהתאם לצורכי חברינו. תומר ריתק אותנו בידע שלו, בסיפורי השכונה, ובתיאור התקופה ובאנקדוטות ממנה, כל זאת תיבל בהומור, ובתמונות שהכין מראש. ועשה זאת בקלילות בצורה זורמת ולא מכבידה. הסיור והמדריך מומלצים בחום!!!
— ענת, באר שבע
חגגנו יום הולדת לאמא (מזל טוב 86!!) וחיפשנו דרך לתבל הסטוריה,תרבות,טבע (ואוכל טוב). תומר “תפר” לנו סיור מותאם אישית: מסלול הליכה ליכולתנו, הסבר מקיף מחד וגמיש ומעמיק לתחומי העניין של נציגי 3 דורות משפחה מאידך. “נזכרנו” באירועים הסטוריים ולמדנו פרטים חדשים, כאשר כל זאת מלווה בסיפורים מרתקים,תמונות, וקצת רכילות מאז...:). היה מצויין סיכמו כולם - אפילו אמא שהייתה מעט סקפטית (עוד באירופה...:)) בתחילה.
— עינב, רמת השרון
IMG_8710.JPG

חברות


חברות


לקוחות עסקיים

אלו חלק מהחברות שבחרו לעבוד איתי ושמחתי להדריך את עובדיהן בימי כיף בתל אביב

ביצענו טיור רגלי מודרך בתל אביב כחלק מפעילות הייטק לצוות העובדים (8 אנשים גילאי 25-65). היה סיור מאלף, מרתק, מחכים ומעשיר. תומר העביר את הסיור בצורה מדהימה, מלאת עניין, תמיד ידע לענות על כל שאלה שניסינו להתקיל אותו, ניכר כי הוא באמת אוהב את מה שהוא עושה. פשוט חוויה... הסיור היה מותאם לאופי הקבוצה. מתחכם במידה, בקצב המותאם לקבוצה, ברמת העניין המדוייקת - לא טרחני וגם לא פשטני... התזמון וההפתעות שהכין לנו בדרך... הכל היה מעולה, החל מהקונספט שהותאם במיוחד עבורנו, הנושא, הידע הרב, האנקדוטות שהיו תמיד במקום, שיתוף הפעולה עם [לא אהרוס כאן את ההפתעה]... ועוד. תומר הצליח לחדש לנו על העיר וזכינו בזכותו לחוות אותה מזווית חדשה ושונה. הייתי בעבר בסיורי עיר רגליים דומים (אמסטרדם, ברצלונה) ולדעתי זה היה הסיור המרשים ביותר, למרות שכביכול היינו אמורים להכיר את תל אביב טוב מאשר כל עיר אחרת... ציון מושלם!
— עידו, מכון קולר ליזמות וחדשנות
ראשון אחהצ אחרי ארוחה טעימה באוירה משוחררת פגשנו עובדי הננ”ה של בנק דיסקונט את תומר שלוש לסיור של אחהצ . התחלנו את הסיור במרכז סוזן דלאל ו שם במעלה רחוב שלוש ורוקח בדרך תומר מעשיר אותנו בהיסטוריה אנשים והרבה סיפירים קטנים של פעם. חלק מהחברה שלי באו ספקניים ושמחתי לגלות אותם מסוקרנים ושואלים. משם לקולנוע עדן ולכיוון שדרות רוטשילד. סיור רגוע מתא הומור ,בקצב שלנו ובלי שהרגשנו עברו לנו שעתיים של חוויה בלתי נשכחת. תומר שלוש לוקח אותנו דרך סימטאות אנשים וסיפורים שלרגע אתה מתבלבל אם הכיר אותם בעצ ו או רק מוכשר מאוד בלהחיות אותם שוב. גם אחרי מאות או אלפי פעמים שמן הסתם כבר חזר עליהם הצליח תומר להעביר לנו חוויה של כייף. ככה פותחים שבוע וככה סוגרים שנה :-) אז רציתי להמליץ בחום ולומר לך שוב תודה !
— יעקב, בנק דיסקונט
tomer (18).JPG

סיפורים


טיולים וסיפורים בעיר הגדולה

סיפורים


טיולים וסיפורים בעיר הגדולה

 

בטיול רגלי בתל אביב אפשר להיחשף לסודות קטנים ולסיפורים גדולים. אפשר לבקר בשכונה שעוד לא יצא לכם להכיר, או לטייל בין גינות ירוקות לרחובות סואנים. כל ביקור בתל אביב הוא חוויה, ועכשיו תוכלו לשלב בה גם טיול מגניב לבחירתם, מבין שלל הטיולים שפיתחתי. מקווה שתיהנו !

 
 

מי היה ראש העיר שקראו רחוב על שמו עוד בחייו? מתי ולמה גורשו כל תושבי תל אביב והעיר התרוקנה? למה כל כך מעט רחובות בתל אביב קרויים על שם נשים? היכן התווכחו כיצד להקים את המדינה? כל זאת ועוד תוכלו לגלות בסיפורים שכתבתי על אירועים קטנים וגדולים ועל דמויות מפורסמות בתולדות תל אביב. 

 
Tomer group (15).jpg

צרו קשר


צרו קשר


 
 

 
 
 
IMG_2095.JPG

סיור עשו זאת בעצמכם בנווה צדק


סיור עשו זאת בעצמכם בנווה צדק

מפת הסיור >

סיור עשו זאת בעצמכם בנווה צדק


סיור עשו זאת בעצמכם בנווה צדק

מפת הסיור >

בשנת 2008 התחלתי להדריך סיורים בנווה צדק בעקבות המשפחה שלי, משפחת שלוש, שהייתה בין המשפחות המייסדות של השכונה, שנודעה בתור השכונה היהודית הראשונה מחוץ לחומות יפו. התרחבתי מאז למקומות נוספים בתל אביב, אבל נווה צדק תמיד אצלי בלב. אני תמיד שמח להדריך קבוצות בסיורים בנווה צדק, וגם הייתי רוצה שכל אחד יוכל להכיר את השכונה המקסימה הזו ואת ההיסטוריה המופלאה שלה. לכן, אני מציע לכל המבקרים באתר שלי סיור בנווה צדק בשיטת "עשו זאת בעצמכם". יש גם מפה של הסיור שאפשר לפתוח בסמארטפון ולעקוב אחרי המסלול תוך כדי ההליכה, ויש גם גרסת הדפסה שאפשר להוריד ולהדפיס מראש! ספרו לי איך היה

Tomer group (20).JPG

וידאו


צפו בתומר שלוש בפעולה

וידאו


צפו בתומר שלוש בפעולה

 
 
Tomer group (10).JPG

תמונות


לחיי תל אביב !

תמונות


לחיי תל אביב !