שביל העצמאות - המדריך המלא

2 הפסיפס (6).JPG
0 שביל העצמאות.jpg
0 קצת על הקמת תל אביב.jpg
0 נקודת ההתחלה.JPG
9 פסל דיזנגוף.JPG
10 בית העצמאות (3).jpg
2 פסיפס תולדות תל אביב.JPG
3 בית ויס.JPG
2 הפסיפס (6).JPG
0 שביל העצמאות.jpg
0 קצת על הקמת תל אביב.jpg
0 נקודת ההתחלה.JPG
9 פסל דיזנגוף.JPG
10 בית העצמאות (3).jpg
2 פסיפס תולדות תל אביב.JPG
3 בית ויס.JPG
sale

שביל העצמאות - המדריך המלא

29.00 59.00

חדש! המדריך המלא לשביל החדש שנחנך בתל אביב בחגיגות ה-70 למדינת ישראל - שביל העצמאות!

שביל העצמאות הוא מסלול הליכה בלב תל אביב, המחבר עשרה אתרים הקשורים בתולדות העיר ובהקמת מדינת ישראל. אורכו של השביל כקילומטר, ומסלולו מעגלי. רוב המסלול עובר בשדרות רוטשילד, בין מסעדות שוות ובתי קפה אופנתיים. השביל מסומן באמצעות פס מתכת שהוטבע במדרכות, כך שמאוד קל ללכת לאורכו ולראות את כל האתרים. אבל מה עם הסיפורים? לשם כך, פיתחתי מדריך מלא למטיילים עצמאיים. תוכלו ללכת לאורך שביל העצמאות ולגלות את ההיסטוריה בעצמכם. המדריך כולל מפה, תמונות והסברים מקיפים על כל אחד מעשרת האתרים לאורך שביל העצמאות. המדריך נכתב על ידי תומר שלוש, מדריך סיורים בתל אביב ובן למשפחת שלוש - אחת מהמשפחות המייסדות של תל אביב.

רוצים לקחת את המשפחה לטיול חווייתי ומעשיר בתל אביב? קחו את המדריך המלא לשביל העצמאות, ותוכלו להכין את הטיול בעצמכם. מתוך התוכן של המדריך תוכלו לדלות את הסיפורים שהכי מעניינים אתכם, לקחת תמונות שתוכלו להציג לילדים כדי לגרות את סקרנותם, ואפילו להכין להם חידון לסוף הטיול.

גם מורים ומדריכי טיולים יכולים להיעזר במדריך המלא לשביל העצמאות מאת תומר שלוש. בין אם תרצו לרענן את ידיעותיכם ההיסטוריות בנוגע לאתר ספציפי או לקבל השראה מהשביל כולו, המדריך המלא יסייע לכם בכך. הוא מכיל אנקדוטות היסטוריות שאפשר לבנות עליהן הדרכות שלמות גם לתלמידים וגם לתיירים.

המדריך המלא לשביל העצמאות הוא קובץ שמכיל טקסטים ותמונות, שנכתב ונערך על ידי תומר שלוש. בעת הרכישה תקבלו קישור חד-פעמי להורדת הקובץ. לרגל ההשקה, עלות המדריך 10 ש”ח בלבד (במקום 29 ש”ח).

לא בטוחים אם זה מתאים לכם? תוכלו לקרוא עוד ואפילו להאזין לסיור קולי בשביל העצמאות עם תומר שלוש - בקישור הזה. אם אחר כך תרצו לדעת עוד, כנראה שכדאי לכם לרכוש את המדריך המלא.

Add To Cart