סיור פרטי בנווה צדק - מתנה לזוג

IMG_8825.JPG
IMG_1808.JPG
IMG_5361.JPG
CIMG0956.JPG
CIMG1052.JPG
IMG_5374.JPG
IMG_8825.JPG
IMG_1808.JPG
IMG_5361.JPG
CIMG0956.JPG
CIMG1052.JPG
IMG_5374.JPG

סיור פרטי בנווה צדק - מתנה לזוג

600.00

מחפשים מתנה לזוג שחוגג יום נישואין, יום הולדת או אירוע מיוחד?

קנו להם סיור פרטי בנווה צדק, כולל כוס יין זוגית בסוף הסיור. תתכוננו לקצור מחמאות על המתנה המקורית!

Add To Cart

מתנה מקורית למי שאוהבים // להרגיש חו"ל קרוב לבית // מתאים למטיילים סקרנים

סיור מודרך בנווה צדק הוא קפיצה קטנה לחו"ל. כשמסתובבים בסמטאות של השכונה ההיסטורית, מבינים מדוע תושביה הראשונים כינו אותה "פריז הקטנה". נווה צדק טומנת בחובה שלל סיפורים היסטוריים צבעוניים, והיא מקום מרתק להסתובב בו עם מדריך מנוסה שחושף בפניכם את הסודות השמורים של המקום.

משך הסיור המודרך בין שעה וחצי לשעתיים, במסלול נגיש ונוח להליכה. נפגשים במתחם התחנה, ומסיירים בין האתרים הבאים: מרכז סוזן דלל, בית שלוש, מוזיאון גוטמן, בית רוקח, ראינוע עדן והבתים התאומים. חזרה לנקודת ההתחלה דרך רחוב שבזי האופנתי, רחוב החנויות והמסעדות של נווה צדק.

סיור מהנה ושובר שגרה, מעניין וחווייתי, מתאים לכל גיל. המדריך תומר שלוש הוא בן לאחת המשפחות המייסדות של תל אביב, ומדריך סיורים בנווה צדק מאז 2008.

מחפשים מתנה לזוג שחוגג יום נישואין, יום הולדת או אירוע מיוחד? קנו להם שובר מתנה לסיור פרטי בנווה צדק, כולל כוס יין זוגית בסוף הסיור. את השובר הם יוכלו לממש במועד המתאים להם. תתכוננו לקצור מחמאות על המתנה המקורית!

איך זה עובד? הזמנת השובר מתבצעת דרך האתר. השובר יעוצב אישית עם השמות של מקבלי השובר (לצפייה בדוגמא). תוכלו לבחור אם השובר יישלח למקבלי השובר -או- שהשובר יישלח אליכם, כדי שאתם תעניקו אותו.