מנהלים מלון בתל אביב? אני רוצה לעזור לכם לספק חוויה מושלמת לאורחי המלון. המטרה שלי היא שכמה שיותר אורחים יהיו כמה שיותר מרוצים מהבחירה שלהם להתארח במלון שלכם.

 

שירותי ההסברה לתיירים שאני מציע משיגים שיפור במדדים שחשובים לכם -

1) יותר חוות דעת חיוביות ודירוג גבוה יותר באתרי התיירות המובילים

2) מוכנות גבוהה יותר להמליץ על המלון ו/או לחזור אליו

3) החזר על השקעה - ככל שהערך של חווית האירוח יעלה, כך הביקוש יעלה, והמחיר ללילה יעלה

 

מה כוללת חבילת שירותי הסברה לתיירים? כל חבילה מותאמת אישית למלון המזמין בהתאם לצרכי המלון, כדי להבטיח עלות מינימלית ותועלת מקסימלית, בנוסף למדדי ביצוע והחזר על ההשקעה בטווח הארוך. חבילה יכולה לכלול -

1) סיור מודרך בתל אביב במיוחד לאורחי המלון

2) ברושור עם מיפוי של אתרים חשובים בקרבת המלון

3) מתן מידע בשיחות יזומות בזמן ההאפי האוור במלון

 

פגישת ייעוץ והדגמה ללא עלות

 

מתוך סקר תיירות נכנסת לשנת 2016 באתר משרד התיירות

עוד קצת על הרציונל שעומד בבסיס השירות -

מהו הדבר שהתיירים בישראל הכי פחות מרוצים ממנו? בסקרי דעת קהל של משרד התיירות, נבדקו כל מיני קטגוריות, ונמצא שהתיירים נתנו את הציון הנמוך ביותר לקטגוריה "תמורה נאותה לכסף" (3.1 מתוך 5). איך מגבירים את תחושת הכדאיות של ביקור בישראל, כדי שהתיירים ימליצו לחבריהם לבקר בישראל ואף יחזרו לבקר בעצמם? התשובה טמונה במה שהתיירים הכי מרוצים ממנו - הכי מרוצים ממדריכי הטיולים (4.5 מתוך 5).

שיתוף פעולה בין בית מלון ומדריך טיולים מייצר ערך מוסף גבוה עבור אורחי המלון ומשלים את חוויית הביקור שלהם בישראל. זו עסקה משולשת שבה כל הצדדים יוצאים מרוצים - המדריך יכול ליהנות מסיורים קבועים, המלון יכול לשפר את שביעות הרצון של אורחיו, והאורחים חשים שקיבלו תמורה נאותה לכסף.

סיפור הצלחה: רשת מלונות בוטיק בניו יורק בשם Triumph Hotels פנתה לחברת מדריכי הטיולים Streetwise. ביחד הם פיתחו שבעה סיורים שכל אחד יוצא ממלון אחר של הרשת ביום אחר בשבוע. בימי שלישי נערך סיור באזור Times Square שיוצא ממלון Edison, בימי רביעי נערך סיור באזור Central Park שיוצא ממלון Belleclaire, בימי חמישי נערך סיור באזור Hell's Kitchen שיוצא ממלון Washington Jefferson, וכן הלאה. אורחי הרשת הגיבו בהתלהבות רבה ליוזמה הזו, ופוקדים את הסיורים בהמוניהם. למידע נוסף > Complimentary NYC Walking Tours